Lazer Sensör Modülü olmayan modülatör Tüp Lazer Alıcı Modülü Yeni Z09 Bırak gemi
Taze - 25 %

Lazer Sensör Modülü olmayan modülatör Tüp Lazer Alıcı Modülü Yeni Z09 Bırak gemi

Stokta
₺ 1.11
₺ 0.83
Malların:

 PCB boyutu : 1.5*1.9 cm Iş gerilimi : 5 V Çıkış : Yüksek çıkış seviyesi aldığınızda lazer sinyal; Düşük çıkış seviyesi almak değil zaman lazer sinyal.
NOT :
Sensör uSes olmayan bir modüle lazer alıcı, kapalı kullanın lütfen nerede hiçbir ışık, güneş ışığı veya diğer armatürleri engel olabilir, karanlık ortamlarda için tavsiye. Paket içerir : 1x Lazer Sensör Modülü
  Bizim dükkana geldiğiniz için teşekkürler, mutlu bir alışveriş Gezisi var Umuduyla.1. sipariş sonra, eğer bulundu izleme bilgileri Gösterir "Sevkiyat pikap başarısızlık", Merak etmeyin lütfen, lojistik Bilgi içinde güncellenecektir 3-10 gün.2. ama eğer bulundu lojistik bilgi gösterir "Sevkiyat iptal", Lütfen bize ulaşın, Biz olacak Bunu kontrol ve size Yeni bir Sağ Takip Numarası.3. eğer bulmak ürün Kırık oldu, mal parçası eksik Paketi aldıktan sonra, lütfen bize ulaşın ve Bize fotoğraf göndermek, Böylece Bunu çözmek veya size yeniden Hızlı.4. eğer yapmak Değil paketi aldı Içinde 60 gün. (90 gün için Brezilya/Şili vb), paket yolda kaybolmak olabilir veya diğer gümrük nedenlerle. Lütfen Bize ilk ulaşın Yerine anlaşmazlık açma.5. ALI Ekonomi sınıfı nakliye Ile uygun nakliye ücreti ama Hiçbir teslim bilgi Sadece parça ayrılmadan önce Çin. 60 gün içinde mal almadıysanız, lütfen Hedef port irtibata ilk. Değilse, lütfen müşteri hizmetleri için takip.6. bizim ürünleri ve hizmetleri ile memnun iseniz, lütfen Sizin olumlu geribildirim ve 5 yıldız bırakın. Ve 5 yıldız için detaylı sınıflandırma isteği.Saygılarımla!Zhuanchanpinsiquanjia.

Karakterislikler

Marka Adı:
TCAM
Model Numarası:
zhuanchanpinsiquanjia

Ayrıca beğenebilirsiniz