MQ-2 MQ2 Duman Gaz LPG Bütan hidrojen gazı sensör dedektörü Modülü

MQ-2 MQ2 Duman Gaz LPG Bütan hidrojen gazı sensör dedektörü Modülü

Stokta
₺ 1.45
Malların:

4737589445907122 Satıcı tarafından tavsiyeABD $2.73
/AdetABD $4.51
/AdetABD $8.00
/AdetABD $7.35
/AdetABD $1.89
/AdetABD $1.89
/AdetABD $8.96
/AdetABD $7.16
/AdetABD $13.00
/AdetABD $8.50
/AdetABD $19.50
/AdetABD $10.43
/Adet Akıllı Elektronik 1 pcs MQ2 MQ 2 MQ-2 Duman Sıvılaştırılmış Yanıcı Metan Gaz Sensörü Modülü Arduino Diy için Başlangıç KitiMQ-2 gaz sensörü duyarlı malzeme kullanılan temiz hava düşük iletkenlik kalay oksit (Sn O2). Olduğunda çevre hangi yanıcı gaz sensörü, iletkenlik sensörü ile artan yanıcı gazların konsantrasyonu artırır. Basit bir devre kullanarak dönüştürmek için gaz konsantrasyonu iletkenlik değişikliği karşılık gelen çıkış sinyali. MQ-2 gaz sensörü yüksek üzerinde gaz, propan, hidrojen algılama hassasiyeti doğal gaz ve diğer yanıcı buharlar de çok iyi. Bu sensör çeşitli tespit yanıcı gaz, bir çeşitli uygulamalar için düşük maliyetli sensörleri.  Gaz evlerde kullanılan olabilir ve fabrikalar kaçağı izleme cihazı tespiti için uygun gaz, bütan, propan, metan, duman, vb. Kullanarak yüksek kaliteli çift panel tasarımı, güç göstergesi ve TTL sinyal çıkışı talimatları ile; Anahtarlama sinyali sahip bir DO (TTL) çıkışı ve analog çıkış AO; TTL çıkışı geçerli sinyal düşük. (Düşük seviyeli sinyal zaman çıkış lambası doğrudan bağlı mikro veya röle modülü) Analog çıkış gerilimi daha yüksek konsantrasyon ile yüksek gerilim. Bir gaz, doğal gaz, şehir gazı, duman daha iyi hassasiyet. Kolay konumlandırma için dört vida delikleri vardır; Uzun bir ömrü vardır ve güvenilir istikrar Hızlı tepki ve kurtarma karakteristik Giriş gerilimi : DC5 V Güç tüketimi (akım) : 150m A
DO çıkışı : TTL dijital 0 ve 1 (0.1 ve 5 V)
AO çıkışı : 0.1-0. 3 V (göreli kirliliği), maksimum konsantrasyonu yaklaşık bir gerilim 4 V
Özel not : Sonra sensör powered, etrafında ısınmak gerekiyor 20 S, ölçülen veri istikrarlı oldu, ısı sensörü normal bir olgudur, çünkü iç ısıtma teli, eğer sıcak normal değil.
VCC : pozitif güç kaynağı (5 V) GND : güç kaynağı negatif YAPMAK : TTL anahtarlama sinyal çıkışı AO : analog sinyal çıkışı Paket içeriği :
100% Marka Yeni
1 set x MQ-2 Satış sonrası servis : Ödeme hakkında1. biz Alipay, Batı Birliği TT aracılığıyla Tüm kredi kartları kabulGüvenli ödeme işlemci EMANET.2. ödeme sipariş 3 gün içinde yapılmalıdır.3. eğer ihale kapattıktan sonra hemen ödeme yapamıyorsanız, lütfen bekleyinDakika ve ödemeler 3 gün içinde tamamlanması gerekir.Sevkiyat hakkında1. DÜNYA ÇAPıNDA NAKLIYE (bazı ülkeler Dışında ve APO/FPO).2. Orders ödeme doğrulama sonra zamanında işlenmiş.3. biz sadece teyit sipariş adresleri gemi. Sipariş adresi teslimat adresi.4. gösterilen resimler asıl öğe değildir ve sadece referans içindir.5.

Karakterislikler

Marka Adı:
ZUCZUG
durum:
yeni
tip:
voltaj Regülatörü

Ayrıca beğenebilirsiniz