Araçlar-Melek Kanat silikon kalıp, Çikolata, Kil, fr-txp Triksilenil fosfat-Melek Kalıp | Silikon Kalıpları | Polimer Kil Kalıp

Araçlar-Melek Kanat silikon kalıp, Çikolata, Kil, fr-txp Triksilenil fosfat-Melek Kalıp | Silikon Kalıpları | Polimer Kil Kalıp

Stokta
₺ 2.69
Malların:

BaşlangıçABD $6.12ABD $5.24ABD $6.39ABD $12.69ABD $4.26ABD $6.98ABD $6.39ABD $7.98ABD $3.98ABD $4.29 % Silikon kalıp temizlik ve bakım : 1. İlk kullanımdan önce, önce yüzey kirini çıkarmak için su veya deterjan temizleme ile. Pişirme için bir kalıptan önce, kalıp içinde uygulanan az miktarda tereyağı kullanın. Boş yuvalar gibi bir kalıp kullanırken bile boş su deposuna eklenebilir, hava yakma yasaktır.
2. her kullanımdan sonra, 10-30 dakika boyunca seyreltilmiş deterjan solüsyonuna batırılabilir, temizlik için yumuşak bir bezle yıkayın, çiziklerin neden olduğu kalıp hasarını önlemek için temizlenmiş sert temizlik topları ve diğer öğeleri kullanmayın. Yıkandıktan sonra lütfen kurulayın, % saklama kutusu yerleştirilir, statik elektriğe eğilimli silika reaksiyonu, kullanılmadığı zaman uzun süreli hava ve tozdaki küçük partikülleri emer, havaya doğrudan maruz kalmaktan kaçının.
3. fırın için, fırın orta kısma yerleştirilmeli ve yaklaşık 10 cm'lik bir mesafeyi korumak ve fırın duvarlarını 5 cm mesafede tutmak için ısıtılmalıdır. kalıp sıcaklığına zarar vermemek için.
4. bu, kalıbın bir parçası fabrika kesildiğinde bir boşluğa sahiptir, serbest bırakma alıcıları kolaylaştırmaktır. Eğer yok kesim, can serbest bırakma. Kullanımda, plastik sargıya sarıldıktan sonra iyi insizyon veya % lastik bantlar sıvı dökün
Silikon kalıp Ürün Özellikleri :
1. silikon silikon ana bileşen silika A kum, taş, kristal doğal malzemelerde mevcuttur. Kauçuk kauçuk değil, plastik plastik! Silika jel sahilde bir kaya, düşük karbonlu bir ortamdır.
2. yüksek mukavemetli silikon esneklik, korozyon direnci, pişirme için optimum sıcaklık, pişirme, gıda ile doğrudan temas halinde en iyi hammadde ve basit ve pratik.
3. algılama, sağlık, doğal antibakteriyel kabulü, bakteriyel ve mantar büyümesini önleyebilir. Bu nedenle, bebek malzemeleri, tıbbi malzemeler, bir sürü silikon ürün var. Gibi : emfiers, silikon plastik ve benzeri.
4. geri dönüştürülebilir, dayanıklı, düşük enerji tüketimi.
5. aşırı sıcaklık direncine, geniş bir sıcaklık aralığına sahip kararlı bir yapının mekanik özellikleri. Sıcaklık eksi 40 derece en düşük sıcaklık, maksimum sıcaklık 230 derece, eşit donmuş ısı.
6. diğer temizlik maddeleri ve aşındırıcı maddelerin korozyon direncine sahip olması ve temizlenmesi kolaydır.
7. kullanımdan sonra, herhangi bir hammadde kalıba yapışmaz.Hizmet ile ilgili konular Kargo : Nakliye ve Taşıma
· Biz ödemenizi aldıktan sonra 2 iş günü içinde öğeyi gemi olacak. Biz adresinize gönderecektir, adresinizin doğru olduğundan emin olun.
· Adresinizi değiştirmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.
· Öğeler çin post olağan airmail tarafından sevk edilecektir; izleme bilgisi yoktur, ancak kayıtlı posta olarak güvenle. Genellikle amerika birleşik devletleri, avrupa ve tüm dünyada başka bir yere yaklaşık 15-60 gün sürer.
· 7 $ üzerinde toplam tutarı satın aldığınız öğeler, biz kayıtlı posta veya e-paketi ile göndereceğiz, 15-60 iş günü sürer.
· Toplam tutarı 200 $ 'dan satın aldığınız öğeler, EMS veya DHL veya FEDEX veya UPS veya TNT veya EMS ile göndereceğiz, çok daha hızlı olacak. Kendi nakliye hattını seçmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.
· İzleme ayrıntılarını istediğiniz zaman istiyorsanız, lütfen kayıtlı postayı seçin. Nakliye Yöntemi Kargo Taşıma Gelmesi zaman Ülke Normal Hava posta 15-60 gün Dünya çapında OTher Politikaları : * Biz herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değildir.

Karakterislikler

Tipi:
Kek Araçları
Marka Adı:
TUTULE
belgeleme:
FDA
malzeme:
Silikon Kauçuk
Cinsel Düşündüren:
Hayır
özellik:
Çevre Dostu
Kek Araçları Türü:
Kalıplar
Model Numarası:
M-A304
Müstehcen Resim:
Hayır
Specification :
6.8*5.6*1.0 cm
Product weight :
about28g
Material:
Food-grade liquid silicone environmental protection
Temperature range:
-40degree -- 230degree
Use:
Baking candy mold cakes chocolate biscuit mold
Product Name:
Gadgets - Angel Wing Silicone Mold

Ayrıca beğenebilirsiniz