YJZT 19.5 CM * 12.1 CM Sticker Çıkartması Vinil Araba Palmiye Engelli Çocuk Kurulu Bırakın Lütfen Odası Erişim siyah/Gümüş C10-00708
Taze - 40 %

YJZT 19.5 CM * 12.1 CM Sticker Çıkartması Vinil Araba Palmiye Engelli Çocuk Kurulu Bırakın Lütfen Odası Erişim siyah/Gümüş C10-00708

Stokta
₺ 2.29
₺ 1.37
Malların:

YJZT 19.5 CM * C10-00708 CM Sticker çıkartma vinil araba Palm engelli çocuk gemide erişim için oda bırakın lütfen siyah/gümüş 12.1Çıkartmanın uygulanması çok kolaydır, sadece birkaç dakika sürer.
Etiketinizin 3 parçası var :
Kağıt destek etiket net Transfer bandı
1 çıkartmanın kurulacağı yüzeyi temizleyin.
2 kağıt desteğini yavaşça çıkardıktan sonra etiketinizin net transfer bandına yapıştığından emin olun. Çıkartmanızın bir kısmı destekle yukarı kaldırılırsa, transfer bandına yapışana kadar kağıdın arkasına geri yaslanın.
3 çıkartmanız, destekten soyulduktan sonra, etiketinizi uygulanacağı yüzeye doğru hizalayın ve yerleştirin.
4 bir kredi kartı, squegee veya etiketinizi düzleştirmek için benzer bir şey kullanın, tamamen yüzeye yapıştığından emin olun.
5 dikkatlice ve yavaşça, transfer bandını çıkartmadan çıkarın, çıkartmanızın yüzeye yapıştığından emin olun. Çıkartmanın bir kısmının transfer bandından serbest bırakılmadığını görürseniz, yüzeye geri bastırın ve işlemi tekrarlayın.

Karakterislikler

öğe Türü:
Etiketler
Madde Çap:
0cm
Ürün Yükseklik:
12.1cm
Ürün Genişlik:
19.5cm
Model Adı:
C10-00708
tür etiket:
kaporta
Ürün Uzunluk:
0cm
Sticker Yerleştirme:
Tüm Vücut
kategori:
Etiketler
is_customized:
Evet
Tipi:
Tutkal Sticker
model:
uyarı işareti
dizayn:
Sözler
Marka Adı:
YJZT
paketleme:
değil paketlenmiş
Malzeme Türü:
Vinyl
Color:
Black/Silver
Sticker:
Car Stickers

Ayrıca beğenebilirsiniz