XFKM Mod DIY Bağlayıcı yaylı 510 bağlayıcı ile yüzen pin için E Sigara Pil Mods Buhar Kutusu
Taze - 15 %

XFKM Mod DIY Bağlayıcı yaylı 510 bağlayıcı ile yüzen pin için E Sigara Pil Mods Buhar Kutusu

Stokta
₺ 2.39
₺ 2.03
Malların:

-2.06/piece-2.77/piece-1.79/piece-2.72/piece Xfkm yeni Mod DIY konektörü yaylı 510 konnektörü ile yüzer pin Manhattan Mod E sigara VV Mods GI2 IPV3 Vamo Mod Yeni sürüm yaylı 510 konektörüÖzellikler :
1. kullanılan herhangi bir atomizer ve 510 pil bağlayın
2. paslanmaz çelik ve pirinç malzeme
3. tel konnektörü ile yeni stil, DIY mod için daha kolay
4. paslanmaz çelik renk
5. uyarlanmış mükemmel
6. boyut : 22mm * 12mm Size kendi high end 510 konektörümüzü getirmekten gurur duyuyoruz. Kendinden ayarlı yaylı orta pim, katı ve güvenli kurulum için pirinç destek somunu. yeni daha uzun merkez pimi, en kısa ve en uzun attys ile temas sağlar. Bahar sertliği arttırmak için yükseltildi. paslanmaz, pirinçten yapılmış, bu konektör box modları için mükemmeldir!
Yüzer pimli bu 510 konektör, mech modundaki pil ve atomizer arasında etkili bir şekilde takozlar. Pil bölmesi uzunluğunu ayarlamak, atomizörün vida aşağı derinliğini ayarlayabileceğiniz anlamına gelir. Topper veya apv'nin merkez postasında herhangi bir manuel ayar yapmak zorunda kalmadan tüm toppers kabul edebilir.
Bu özel versiyonda, 510 konuları, ego ipliklerini ve güzellik halka ipliklerini içeren tüm üst kapak ve yay yüklü merkez pimi tek bir ünitedir.

Karakterislikler

renk:
1pcs, 2pcs
öğe Türü:
DIY Bağlayıcı Yaylı
Model Numarası:
510 connector
Marka Adı:
XFKM
malzeme:
Maden
Compatible Model:
BOX mod
Battery Capacity:
1100mAh

Ayrıca beğenebilirsiniz