Freeboss AM-G05 Bluetooth USB Kayıt PC Oynatma Kayıt 4 Kanal Gitar Giriş 2 Mono 1 Stereo Profesyonel USB ses mikseri
Taze - 10 %

Freeboss AM-G05 Bluetooth USB Kayıt PC Oynatma Kayıt 4 Kanal Gitar Giriş 2 Mono 1 Stereo Profesyonel USB ses mikseri

Stokta
₺ 68.88
₺ 61.99
Malların:

Hoş geldiniz    FREEBOSS    ! AM-G05 : AM-G05 Bluetooth Kayıt Çok amaçlı 5 Kanal Giriş Mic Hattı Eklemek Stereo Profesyonel USB Arayüzü ses mikseri Bluetooth Kayıt Anahtar Nokta : 1. giriş Kanalları : 5 giriş kanalları ses mikseri 2. dahili Ses Kartı : Onlar ağ yayın karaoke mikser ile ses kartı. Onlar birleştirmek geleneksel ses kartı ve mikser fonksiyonu 3. Bluetooth : Dahili Bluetooth, mobilephone ile bağlantı veya diğer Bluetooth oyuncu 4. MP3 Çalar : Dahili MP3 çalar oynamak ve kayıt müzik 5. PC bağlanmak : USB bağlamak için PC için oyun ve kayıt müzik USB bağlamak için PC veya güç banka için güç sağlamak, kolaylık için mobil ses bağlantı ve açık gitar çalma ve şarkı. 7. etkisi ve EQ : Dahili 16 DSP ve E Qualizer 8. sağlam metal şasi 9. Power Kaynağı : DC5 V/1 A güç kaynağı, veya PC güç kaynağı. 1. güç kaynağı : 2. giriş : 1) Mono Giriş A) Mikrofon/Hat girişi : CH1 CH2 B) Gitar : CH3 2) Stereo Giriş : (1/4 "Giriş) CH4/CH5 3) Bluetooth 4) bilgisayar Oynatma 5) kayıt : A) USB Kayıt : B) PC Kayıt : 3. etkisi Programı topuzu : seçin 16 çeşit dahili dijital efektler, aynı sinyal sağlamak için L ve R stereo Gecikme topuzu : yankılanma derinliğini Ayarlamak. FX seviyesi topuzu : etkisi ses seviyesini Ayarlamak. 4. bağlantı : 5. manuel : 1. [MIC] Giriş Bu soket bağlanmak için mikrofon DENGELI XLR FIŞ.
2. [LINE] Giriş Mikrofon bağlayın, enstrüman veya ses cihazı (CD çalar ve böylece) cihaza. Bir soket destekleyen DENGESIZ 1/4 "FIŞ
3. [gitar Giriş Jack] Bir enstrüman bağlamak için, gibi bir elektrik gitar veya bir elektrik bas. Bu jack destek telefon fişler. Veya bir mono hattı giriş cihazı ile bağlayabilirsiniz.
4. [gitar/Hat dönüştürme anahtarı] Kanal 3 üzerinde farklı giriş kaynağı dönüştürmek için, basın aşağı bağlamak için bu anahtarı ile bir yüksek empedans ses kaynağı, gibi elektrikli gitar ve bas. Anahtarı yukarı sıçrama, düşük empedans ses kaynağı ile bağlantı (HAT).
6. paketi : Ambalaj Listesi : 1x Mikser 1x USB 2.0 kablosu 1x Kullanım kılavuzu 1x kutusu

Karakterislikler

Model Numarası:
AM-G05
tip:
Mikserler
bohça:
paket 1
Marka Adı:
LOMEHO
Channel:
5 Channel ( 3 Mono +1 Stereo )
Phantom Power:
48V DC
Bluetooth:
Bluetooth Audio Mixer
Computer Playback:
Computer Playback
Recording Format:
MP3
Effect :
16 DSP
Power Supply:
USB Power supply
Application:
Party, DJ, Recording, Karaoke

Ayrıca beğenebilirsiniz