Misol/1 adet Motorlu Küresel vana pirinç, G3/4 DN20 BSP port azaltmak, 2 yollu, CR02, elektrik vana
Taze - 19 %

Misol/1 adet Motorlu Küresel vana pirinç, G3/4 DN20 BSP port azaltmak, 2 yollu, CR02, elektrik vana

Stokta
₺ 16.89
₺ 13.68
Malların:

  açıklama : bu liste motorlu küresel vana 1 birim içerir, pirinç, G3/4 " DN20, BSP, 12 VDC, 2 yollu, CR02  konu boyutu : DN20 (G3/4 ", BSP, port azaltmak), akış delik boyutu : 15mm    uygulama : 1. HVAC
2. Su arıtma
3. Kimyasal işlem
4. Küçük ekipman için otomatik kontrol
5. Replacing selenoid vana, özellikle selenoid güvenilir çalışması olamaz
  özellikleri : 1). Akıllı şekli, güvenilir gerçekleştirmek, büyük çıkış tork, sürece 50000-100000 kez.çok açılı, montaj, gereksinimleri her türlü kolaylık.2). Float top tasarımı, hiçbir sızıntı, ağır kir ve uzun süre hiçbir işlem için en uygun.3). koşullar selenoid vana çalışmış olamaz.4). 1 Mpa ve 2 Mpa arasındaki basınç altında, çalışma akımı sadece 45m A 100m A için (farklı tip bağlıdır)5). yüksek koruma sınıfı, nemli koşullarda çalışmış olabilir.  teknik Parametre : Nominal Boyutubasınçvücutorta sıcaklıkmuhafazaDN200-1.0 Mpapirinç küresel vana0 < t < 90 Cel. dereceIP65iş gerilimigiriş gücüçalışma akımınominal torkaç/Kapat zamanDC12 VMax. 2 W45m A 100m A için2 N * M5 ikinci* tel tipi : CR02CR02 Kablolama şeması (üç teller)1. Connecting SW ve AÇIK, vana açılır, pozisyon alma, otomatik olarak güç kapalı, vana tam açık pozisyon kalır.2. Connecting SW ve KAPAT, vana yakın, pozisyon alma, otomatik olarak güç kapalı, vana kalır yan geçer konumunu (tamamen kapalı)      ödeme· sipariş sonra 3 gün içinde ediniz.
· ödeme için lütfen bize ulaşın herhangi bir sorun varsa.
teslimat detayları· sizin iş içinde öğe 48 saat içinde sevk edilecektir eğer sipariş için ödeme gün 8 PST önce temizlenir günlük (Cumartesi hariç, pazar ve Tatil). bir istisna varsa, biz size bilgi verecektir.· alıcı, ithalatçı olarak, olduğunu gümrükleme maliyeti veya ilgili VERGİ ödemekle sorumlu.satiş şartlari· olumlu Geribildirim bizim hayatımız. eğer bir nötr veya negatif geribildirim önce, daha iyi bir çözüm almak için ilk lütfen bize ulaşın. biz siz değerli müşterilerimize bakım. yani herhangi bir sorun varsa, hemen bizimle irtibata geçiniz. bir sorunu çözmek için bize fırsat verin. biz endişelerinizi ve sıkıntılarınızı anlıyorum ve sorunları çözmek için elimizden geleni. nötr veya negatif geribildirim ayrılmadan sorunları çözemez.hakkımızda· mağazamıza hoşgeldiniz. biz Enerji Tasarrufu elektroniği uzmanlaşmış : Güneş Enerjili su ısıtıcı ve denetleyicileri, pompa istasyonları, solar şarj kontrolörü, inverter, GÜNEŞ Lambaları, vb. sık sık bizi ziyaret edin. biz sizinle çalışmak için mutluyuz!bize ulaşıntüm iletişim e-posta ve ALI mesaj yoluyla ele alınır.

Karakterislikler

Medya sıcaklığı:
Orta Sıcaklık
basınç:
Yüksek Basınçlı
malzeme:
Pirinç
medya:
Su
yapı:
Top
Model Numarası:
MV-2-20-12V-CR02-1
port Size:
1 DN25, BSP
Marka Adı:
misure
Standart veya Standart olmayan:
not standard
güç:
electric

Ayrıca beğenebilirsiniz